Поразки хмельничан

PDF Друк
Понеділок, 25 грудня 2017, 17:28

Багато людей займаються професійно спортом, а потім приносять честь своєму місту та країні. Проте цього разу хмельницькі футболісти не дуже постарались та почали програвати. Відбулись матчі 14-го туру футзальної Екстра-ліги. У Житомирі хмельницький «Сокіл» протистояв місцевому «ІнБеву-НПУ», який перед цим туром займав сьому сходинку, тому небезпідставно розраховував продовжити безпрограшну серію. Натомість зазнав першої поразки у чемпіонаті. Тому всі фанати, звичайно, незадоволені, хочуть, щоб хлопці більше старались, так само й тренер бажає кращих результатів, та й самі футболісти засмучені.

«Сокіл» дуже невдало розпочав матч і вже на 11-й хвилині програвав з рахунком 0:2, так і не прийшовши до тями до перерви. Тренер намагався їх підбадьорити, проте це не допомогло. Відіграли один м’яч хмельничани лише на 32-й хвилині, та у намаганні все ж зрівняти рахунок пропустили третій м’яч. За хвилину до кінця основного часу Дмитро Мартинюк знову скоротив перевагу суперника, але на більше у «соколят» не вистачило часу. «ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) – «Сокіл» (Хмельницький) 3:2. Голи: Дзюба, 5 (пен), 11, Шевченко, 37 – Щербань, 32, Мартинюк, 39.