У Хмельницькому відбулось підписання історичного для міста меморандуму

PDF Друк
Четвер, 22 жовтня 2015, 21:40

У Хмельницькому відбулось підписання історичного для міста меморандумуНедавно в Хмельницьку відбулось підписання Меморандуму стосовно співпраці ОСББ між собою в місті Хмельницьку.

Ініціатором даного меморандуму виступив один із кандидатів на посаду міського голови Хмельницька - Сергій Мандзій.

ОСББ або Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, вперше ідея про створення цієї неприбуткової організації з’явилась та була реалізована в 1995 році. Протягом останніх10-ти років їхня кількість по Україні надзвичайно зросла.

Причина створення даної організації є адекватною відповіддю на не можливість якісно виконувати свої обов’язки попередньою структурою.

Наразі в місті Хмельницькому зареєстровано понад 250 ОСББ, які ведуть свою діяльність без підтримки з боку влади Хмельницька.

Меморандум, який був підписаний Сергієм Мандзієм та Юрієм Хмельницьким – головою ГО Хмельницької асоціації ОСББ, має на меті перш за все об’єднання всіх керівників ОСББ міста для створення Ресурсного центру підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Мета діяльності цього центру полягає в тому, щоб надавати всю необхідну інформацію громадянам, жителям багатоквартирних будинків, які мають бажання організувати ОСББ, ресурсну базу цієї інформації надаватимуть керівники тих ОСББ міста, які вже діють.

Фінансування такого центру відбуватиметься з міського бюджету. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити