Протести в Хмельницькому

PDF Друк
Середа, 27 грудня 2017, 16:06

Транспорт – важлива частина кожного міста. Тому люди переймаються цим та хочуть, щоб все було комфортно. Хмельницький за день до транспортної реформи: мешканці Лісових Гринівців, в яких забирають маршрут, подумують про протести. Буде видно, чи здійснять свої задуми люди, проте вони незадоволені, тож будуть це висловлювати.

Мешканці Лісових Гринівців Хмельницького району (населений пункт розташований за 7 км від Хмельницького – НГП) висловлюють обурення факту скасування сполучення між їхнім селом та обласним центром.

Водій маршрутки №41 Аеропорт-Лісові Гринівці підтвердив пасажирам, що з 27 грудня цей маршрут припиняє існування. Реакція була різною: деякі з них заявили про можливе перекриття вулиці Старокостянтинівське шосе у Хмельницькому, щоб загострити увагу міської влади на вирішенні проблеми. Окремі скептики-пасажири зауважили, що люди самі винні, бо утворили об’єднану територіальну громаду, тому тепер немає причин для нарікання. Проте всі однаково незадоволені, адже користуються досить багато людей.

Інформацію про те, що із 27 грудня працюватиме нова транспортна мережа у Хмельницькому, підтвердив заступник міського голови Андрій Бондаренко. 

Коментарі 

 
0 #3 микола 28.12.2017 12:07
Навіщо зняли 2а зі звичного всім маршруту?
Можна було б щоб 2а їздила так як їздила коли ремонтували міст по Старокостянтині вському шосе. Так ні потрібно щось міняти. Клепки поміняйте в себе. Бо вже не варять!
А 10 чому має ходити тільки до розвороту біля 6 школи? А як же жителям проспету Миру добиратись до центру, до ринку продовольчого? Слів немає - ні я в слідуючий раз голосувати за такого без....(слі немає) мера не буду!!!!!!!!
Цитувати
 
 
+1 #2 **Вадим** 27.12.2017 18:56
А навіщо зміна маршруту №1!? Зміні ради зміни? Тролейбусом №1 можна було доїхати з центру міста на роботу: завод "Темп", відділення №1 "Нова пошта", МКП "Хмельницькводок анал", міська лікарня, академія пограничних військ, департамент високовольтних мереж ПАТ "Хмельницькоблен ерго", МКП "Теплокомуненерг о" іт.д. Але комусь, на чолі з заступником мера А. Бондаренко це до дупи!!!
Цитувати
 
 
+1 #1 надія 27.12.2017 16:25
Якийсь дебіл склав новий маршрут - а другий дебіл затвердив. Все! Їздимо по-новому.
Безмозглі барани. Навіщо було зачіпати 2а та 10.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити