Не задоволений Хмельницьким

PDF Друк
Четвер, 28 грудня 2017, 14:09

Екс-керівник патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець розчарований відкриттям ялинки у Хмельницькому і не тільки. В.о. начальника управління превентивної діяльності ГУ НП у Хмельницькій області Дмитро Міхалець зізнається, що Івано-Франківська йому дуже не вистачає, а у Хмельницькому все зовсім по-іншому. Що ж саме не сподобалось тут чоловікові, адже міста досить схожі, ялинки всюди гарні, тому журналісти вирішили поцікавитись цим.

"Не вистачає ментальності такої, як у вас. У Франківську яскраво проводяться заходи до Дня міста, влаштовують ярмарки. На Хмельниччині більше подій відбуваються не в обласному центрі, а в Кам'янці-Подільському. Навіть щодо відкриття ялинки - у Хмельницькому це трохи менш масштабно було. Мене це розчарувало", - сказав Міхалець. Тому такі слова засмутили також всіх присутніх, хоч більшість людей вже звикли до такого.

Зараз правоохоронець на посаді виконуючого обов'язки начальника управління превентивної діяльності ГУ НП у Хмельницькій області. З дня на день чекає офіційного розпорядження. Тому приїхав до Франківська, аби передати справи. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити