Нове маркування автобусів

PDF Друк
Середа, 10 січня 2018, 13:23

Багато людей завжди хотіли, щоб автобуси позначали краще, адже номер побачити не завжди можна, особливо, якщо добігаєш з іншого боку, а не стоїш на зупинці. Тому тепер позначать ще одним способом. З 27 грудня 2017 року у Хмельницькому почала діяти нова транспортна мережа міста. Одним із нововведень є трафарети громадського транспорту, на яких кожен мікрорайон міста позначений відповідним кольором. Це буде дуже зручно.

Відповідно до нових правил користування автобусами, кожен транспортний засіб повинен бути оснащений трьома трафаретами. На кожному трафареті нанесені кольорові смуги як додаткові орієнтири для громадян по напрямках сполучення маршрутів, тобто початкові та кінцеві пункти. Так люди зможуть краще побачити, куди їде транспорт. Це також повинно бути зручним для людей, які мають особливі потреби.

Отже, на транспортних засобах мікрорайони міста позначені такими кольорами:

  • мікрорайон Озерна – синій,
  • Південно-Західний – блакитний,
  • мікрорайон Ракове – зелений,
  • мікрорайон Лезневе – рожевий,
  • мікрорайон Дубове – коричневий,
  • мікрорайон Ружична – фіолетовий,
  • мікрорайон Гречани – жовтий,
  • Дальні Гречани – помаранчевий.


 

Коментарі 

 
0 #2 Vincentplutt 25.08.2019 13:08
Hello. Good Job!
c2231c2074322.com,
c2231c2074322.com,
http://c2231c2074322.com
Цитувати
 
 
+1 #1 Володимир 10.01.2018 14:03
Найпростіше встановити трафарети на маршрутках, автобусах та тролейбусах. Але ж з 27 грудня на маршрутах суцільний бардак. І це все має назву РЕФОРМА. Так, маршрут № 24 за умовами тендера має перевозити людей від зупинки "Сілістра" до "СТ Аліса". Але ж перевізник підприємство "Рем будтранс" на умови тендера начхало, а чиновники міські лише роздають обіцянки. У той же час ЗМІ Хмельницького в один голос схвалюють дії міської влади. Прикро, що міські чиновники настільки бездіяльні, що переможці тендерів умов перевезення не виконують. На дачних масивах мкр Книжківці мешкає, на законних підставах близько 300 людей. На жал, для нинішньої міської влади вон громадяни другого ґатунку, бо з 27 грудня і до сьогодня 10 січня вимушені долати 1,5 км відстань пішки. І це з дітьми у негоду. До міського голови О.Симчишина не достукатися, бо дуже сильно занятий. Тому можна чекати, що люди прийдуть під міську раду і влаштують акцію протесту.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити