Новий садочок

PDF Друк
Четвер, 11 січня 2018, 15:28

Багато людей мають діток та хочуть, щоб вони перебували в хороших освітніх закладах, до яких належить і садочок. Проте не всюди є хороші комфортні садки, що влада змінює поступово. У мікрорайоні Дальні Гречани триває реконструкція недобудованого плавального басейну школи №20. На цьому місці з'явиться новий дошкільний навчальний заклад. Це дуже потішило людей, які там живуть, адже тепер діти зможуть ходити в новий хороший садочок.

На фінансування Комплексної програми розвитку освіти міста на 2017-2021 роки передбачено 1,97 млрд. гривень. У Хмельницькому значну увагу приділяють зростанню мережі дошкільних навчальних закладів. Це дуже добре, адже люди повинні кудись віддавати дітей та добре, коли групи не переповнені.

Новий дитячий садочок з'явиться у мікрорайоні Дальні Гречани. Зараз підрядники проводять реконструкцію приміщення школи №20. Дошкільний заклад буде розрахований на 120 діток. Тут буде 6 груп для дошкільнят. З міського бюджету на будівництво садочку виділили 13 мільйонів гривень. Новий садочок дасть змогу вирішити проблему із забезпеченням місць дошкільнят. Будівництво почали ще позаминулого року, проте закінчити повинні були до нового року. Трішки не вклались в терміни, але все ж доробляють вже. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити