Наскільки поменшало хмельничан у 2015 році?

PDF Друк
Вівторок, 03 листопада 2015, 17:08

Наскільки поменшало хмельничан у 2015 році?За даними Головного управління статистики в Хмельницькій області,кількість жителів Хмельниччини зменшилась на 3357 осіб, що демонструє негативну демографічну ситуацію в регіоні.

Хоча ще на початку 2015 року, Хмельницька область входила в число областей України, де позитивний показник народжуваності.

Проблеми демографії, вирішуються в Україні ще з 1994 року, коли в останнє були зафіксовані позитивні показники на більш менш високому рівні. Багато дослідників пов’язують таку ситуацію через економічну нестабільність, тому батьки не прагнуть заводити багато дітей. Наразі в середньому в українських сім’ях по двоє дітей, що не характерно для України, якщо поглянути на народжуваність в декілька десятків років назад.

Ще однією причиною негативної демографічної ситуації є надзвичайна поширеність серцево-судинних хвороб, один із найвищих показників у Європі дитячого алкоголізму, хвороби СНІД, велика кількість ДТП, еміграція населення та ін.

В Хмельницькій області за останній рік зріс рівень смертності до 13898 осіб, в той час як показник народжуваності становить 9935 осіб, різниця показує процес депопуляції населення на Хмельниччині. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити