Роботи з благоустрою йдуть повним ходом

PDF Друк
Четвер, 24 жовтня 2013, 10:15

Сьогодні в адміністрації міста Хмельницького обговорили питання стартування місячника з благоустрою. У робочій нараді взяли участь представники організацій та установ, керівники управляючих компаній, ТОСов (територіальне громадське самоврядування), садівничих товариств.

Сьогодні в адміністрації міста Хмельницького обговорили питання стартування місячника з благоустрою. У робочій нараді взяли участь представники організацій та установ, керівники управляючих компаній, ТОСов (територіальне громадське самоврядування), садівничих товариств. Місячник з благоустрою стартував 14 триватиме до 11 листопада.

Транспорт для вивезення сміття таким організаціям, як дитячі садки, школи за угодою будуть надавати керуючі компанії або муніципальні установи комунальної сфери.

Керівникам організацій різних форм власності , індивідуальних підприємців, орендарів було рекомендовано упорядкувати прилеглі території, привести в порядок фасади будівель, кіосків, павільйонів, вітрини, світлові реклами та рекламні щити, огорожі.

Крім цього, особливу увагу було приділено звалищ. Кількість несанкціонованих звалищ, створених недбайливими громадянами, зростає: якщо в минулому році було виявлено 26, то цього року - 54 звалища. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити