Новини
Кінологічна школа в Хмельницькому PDF Друк
П'ятниця, 23 червня 2017, 16:21

В Україні поліцейські працюють досить добре, намагаються використовувати різні технічні засоби, проте старий добрий спосіб – собака. Проте з нею ще потрібно вміти поводитись, вміти навчити її всьому. У Департаменті спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС у Хмельницькому успішно пройшли професійну підготовку керівники підрозділів адміністрування митних платежів із дев‘яти областей України.

Особливо потрібне це для митників, яким собаки досить часто допомагають шукати наркотики та інші предмети, які заборонені для вивозу та зберігання. Тому важливо вміти правильно спілкуватись з собаками та розуміти їх.

 
Нова дорога через Хмельницький PDF Друк
Четвер, 22 червня 2017, 19:35

Всі знають, що в Україні з дорогами не дуже склалось, проте влада намагається щодня вирішити це питання. Тепер зробили ще один крок на зустріч. Влада виділила велику суму коштів на дорогу, яка проходитиме через Хмельницький.

Віце-прем’єр написав у соціальній мережі, що згідно зі змінами у бюджеті на 2017 рік, на будівництво автомагістралі, що з’єднуватиме Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Умань, Одесу та Миколаїв виділили 800 млн. грн. Кістіон зауважив, що спорудження дороги — це дуже важливий проект, який несе стратегічне значення для країни, адже автомагістраль вестиме до портів України. Таким чином можна буде перевозити різні речі цією дорогою, яка з’єднуватиме багато міст. Також приємно, що й Хмельницький стане її частиною.

 
У Хмельницькому є поет-пісняр PDF Друк
Четвер, 22 червня 2017, 10:33

Кожного дня творчі люди створюють щось нове та особливе. Мистецтво навколо нас, тож можна зустріти його досить часто. Серед цього є і музика. В кожному місті є свої виконавці, які відомі в своїй рідній місцині, а деякі навіть у всій країні. І також всі пишуть створюють пісні та хочуть ними ділитись. Хмельницький поет-пісняр Микола Флінта запрошує поринути у світ музики. Це пісняр, який сам створює слова, це дуже почесно. До того ж у нього все зі змістом.

«Українці, єднаймося» - це своєрідний підсумок його 10-річної творчої діяльності. Він пропрацював вже досить довгий час, показав світові досить багато своїх пісень, в яких піднімає важливі теми сьогодення. Співає про проблеми людей, держави. Висвітлює почуття та бажання. Це цікаво слухати людям та приємно чути, що хтось підтримує та підбадьорює. Тому всі можуть послухати пісні на творчому вечорі, який організовує поет.

 
Місто хабарників PDF Друк
Вівторок, 20 червня 2017, 15:42

За результатами опитування, люди визначили, що в Хмельницькому найбільше беруть та дають хабарі. Хмельницький міський голова Олександр Симчишин пояснив, чому мешканці назвали Хмельницький одним з найкорумпованшіх міст України. Він переконаний, що під час опитування мешканці оцінювали роботу не лише мерії чи міської ради. Він запевняє, що люди давали загальну оцінку. Сам мер каже, що не брав ніколи хабарі, проте дізнатись про це точно поки не можна.

Також з таким званням ходить і Ужгород. Тут теж багато хабарників, яких потрібно ловити та карати. На третьому місці, згідно з індексом частоти корупційних випадків, – Харків. А найнижчий його рівень – у Миколаєві. За критерієм розвитку міста Хмельницький посів 4 сходинку. За рівнем задоволенням міською владою та мером Хмельницький зайняв 8 місце.

 
Садок хоче гірки PDF Друк
Понеділок, 19 червня 2017, 15:44

Кожен заклад хоче мати комфорт та оснащення, проте не у всіх є кошти це втілювати, тому просять гроші у державі. 19 червня у обласному центрі спливає термін подання заявок на фінансування проектів по бюджету участі. Тому мер Хмельницька запевняє, що кожен заклад освіти може ще подати заявку, не можна проґавити цей шанс здійснити мрію. Кожна школа чи садок може претендувати на допомогу, варто лише просити, тоді допоможуть. Потрібно бути впевненими в своїх силах та подати хороший проект, тоді все буде добре.

 
 
Державна зрада у Хмельницькому PDF Друк
Субота, 17 червня 2017, 17:55

В теперішній ситуації, коли в країні війна, то кожен повинен бути патріотом. Та й без такого стану все одно кожен повинен бути вірним державі. Проте не всі дотримуються цього. Хмельницький міськрайонний суд засудив військовослужбовця за скоєння державної зради до 12 років ув'язнення.

Таким чином, суд підтримав позицію військової прокуратури. Додамо, що суд вже розглядав це кримінальне провадження раніше. Тоді майора засудили до 11 років позбавлення волі. Однак вирок досі не набрав законної сили через виникнення певних процесуальних обставин. Тому відбулося ще одне судове засідання. Чоловік навмисно передав російським спецслужбам інформацію, яка стосувалась важливих дій з українського боку. Через зраду чоловіка операція провалилась.

 
Купальний сезон PDF Друк
Середа, 14 червня 2017, 12:54

У четвер, 1 червня, в Хмельницькому, стартував купальний сезон. Він триватиме до 1 вересня цього року. Люди зраділи цьому, адже багато хто любить відпочивати біля річки. Це хороший спосіб відпочинку та проведення часу. Міська рада зазначила, відповідно до рішення виконавчого комітету визначено, що міський пляж на лівому березі річки Південний Буг є організованим місцем для комфортного та безпечного відпочинку місцевих мешканців улітку. Проте все одно потрібно бути обережним та обачним, щоб не постраждати.

 
«Золото» Хмельниччині PDF Друк
Вівторок, 13 червня 2017, 10:26

Область взяла участь в XXIХ Міжнародній агропромисловій виставці "Агро-2017". За підсумками XXIХ Міжнародної агропромислової виставки "Агро-2017" "Золотою медаллю" нагороджено Хмельницьку облдержадміністрацію у номінації "За кращу експозицію на виставці "Агро-2017". Це стало хорошим досягненням, яке запам’ятають багато людей, адже для цього трудились працівники з різних сфер, щоб досягти такої нагороди. Це важливо та почесно, тому обов’язково варто відзначити. Необхідно працювати над тим, щоб досягти такого, це й робили хмельничани.

"Хмельниччину на XXІХ Міжнародній агропромисловій виставці "Агро-2017" представляли голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко та директор Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Олег Омелянюк," - йдеться в інформації. Три десятки підприємств представляли свою продукцію, отже роботи було багато. Загалом в "Агро-2017" взяли участь більш ніж 1200 компаній і організацій із 20 країн світу. Конкуренція була великою, а обрали саме Хмельницький. Підготовка до виставки була дійсно на високому рівні.

 
Облаштування міської лікарні PDF Друк
П'ятниця, 09 червня 2017, 15:20

В кожному місті є міська лікарня. Проте вони зазвичай в не дуже доброму стані, адже бюджетних коштів завжди не вистачає. Проте час від часу тут роблять деякі приємні зміни. Цього разу вони торкнулись Хмельницького. У сквері встановили зручні лавочки для комфортного відпочинку та облаштували тротуарною плиткою пішохідні доріжки. Це значні покращення для цього місця, адже до цього тут просто було важко знаходитись та відпочивати, не було майже де сісти. Тому влада вирішила облаштувати цей сквер та зробити зручні умови для хворих та лікарів. Територія міської лікарні стала набагато затишнішою. Тут тепер зручно та приємно знаходитись.

 
Американський футбол у Хмельницькому PDF Друк
Четвер, 08 червня 2017, 12:47

Спорт люблять багато людей, тому створюють різні заходи, щоб заохотити й всіх інших. Американський футбол повертається в Хмельницький. Це чудовий вид спорту, до того ж подивитись на гру можна безкоштовно. Коли перебуваєш на таких заходах, то відчуваєш особливі емоції, які змушують зайнятись спортом. Хмельницька команда зіграє перший домашній матч в лізі американського футболу. На стадіоні «Поділля» зіграють проти «Азовських дельфінів» з Маріуполя. Майбутній суперник поки лише перемагає в поточному сезоні. Тому боротьба буде сильною, проте це додає глядачам ще більшої цікавості. Є багато давніх фанатів такого виду спорту, а є ті, хто захоплюються після першої побаченої гри.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 41