До Вічного вогню поклали квіти

PDF Друк
П'ятниця, 28 жовтня 2016, 12:36

Друга світова війна принесла з собою таку кількість трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що досі все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.

28 жовтня виповнюється 72 роки від часу вигнання нацистських окупантів з України. З нагоди пам’ятної дати відбулося покладання квітів до меморіального комплексу «Вічний вогонь».

Ця пам’ятна дата відзначається з 2009 року з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу під час Другої світової війни. 28 жовтня 1944 року з території України був вигнаний останній солдат нацистського рейху.

Хмельничани, т.в.о. заступника голови – керівника апарату адміністрації Олег Кузмінчук, представники міської влади, ветерани, військовослужбовці  віддали шану нашим батькам і дідам, які ціною неймовірних зусиль в жорстокій битві виборювали нашу свободу, захищали рідну українську землю від загарбників. У хвилині мовчання схилили голови перед пам’яттю полеглих на фронтах Другої світової та у боротьбі з кремлівськими агресорами..

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити