Освіта
Садок хоче гірки PDF Друк
Понеділок, 19 червня 2017, 15:44

Кожен заклад хоче мати комфорт та оснащення, проте не у всіх є кошти це втілювати, тому просять гроші у державі. 19 червня у обласному центрі спливає термін подання заявок на фінансування проектів по бюджету участі. Тому мер Хмельницька запевняє, що кожен заклад освіти може ще подати заявку, не можна проґавити цей шанс здійснити мрію. Кожна школа чи садок може претендувати на допомогу, варто лише просити, тоді допоможуть. Потрібно бути впевненими в своїх силах та подати хороший проект, тоді все буде добре.

 
В Хмельницькому кінець карантину PDF Друк
Вівторок, 10 січня 2017, 16:00

В місцевих школах вирішили припинити карантин. Кількість хворих в місті значно зменшилась, вона вдвічі менша за епідемічний поріг. Тому в школах вирішили почати знову роботу. Проте можливий варіант, що знову зроблять карантин. Якщо діти почнуть хворіти.

Карантин був в школах країни цього року вже декілька раз. Цього року були досить значні перепади температур, тому діти не встигали звикнути, а батьки не встигали одягати дітей згідно змінам погоди. Тому багато з них захворіли та лежали вдома або в лікарнях. Класи пустіли, коридори також. Тому вирішили зробити карантин. Потім його продовжили, ненадовго вийшли на навчання, а потім знов. Цього розу знов пробують відновити навчання, адже вже сильно відстали від програми, потрібно наздоганяти. Проте, що вийде цього разу, невідомо.

 
Відбувся брейн-рингу на кращі знання про історію та сучасність у Хмельницькому PDF Друк
П'ятниця, 11 листопада 2016, 18:05

Хмельницька міська рада спільно з управлінням освіти організували цікаве і захоплююче дійство - брейн-ринг «Моя позиція» для учнів п’ятих класів загальноосвітніх навчальних закладів, які від початку навчального року побували на екскурсіях у приміщенні міської ради. Юні хмельничани в ігровій формі розширювали свої знання з історії та сучасності місцевого самоврядування у рідномі місті. Захід відбувся у палаці творчості дітей та юнацтва.

 
Для учнів ліцею №17 провели екскурсію у міській раді PDF Друк
П'ятниця, 11 листопада 2016, 15:01

Сьогодні у міській раді разом з класними керівниками побували учні п’ятих класів Хмельницького ліцею №17, які завершили осінній цикл екскурсій міською радою.

 
З турботою про дітей PDF Друк
Четвер, 10 листопада 2016, 17:53

9 листопада обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочато  курс лекцій та семінарів для прийомних батьків, батьків – вихователів.

Заняття проводять тренери: Наталя Мельник, заступник директора центру, та Тетяна Коломієць, головний спеціаліст відділу методичного забезпечення соціальної роботи. Також до проведення занять долучилась завідуюча сектором опіки і піклування, усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей Хмельницької обласної державної адміністрації Леся Буран.

 
Райони області долучилися до написання диктанту національної єдності PDF Друк
Четвер, 10 листопада 2016, 11:50

9 листопада, коли всі справжні українці відзначають День української писемності та мови, в ряді загальноосвітніх навчальних закладів районів області долучилися до масштабного проекту Національної радіокомпанії України – написання XVI Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Цей захід вже шістнадцять років єднає українців, як у нашій країні, так і за кордоном, демонструючи солідарність тих, хто шанує рідне слово і плекає рідну мову.

 
Кращий методист області 2016 року працює у Хмельницькій міській централізованій бібліотечній системі PDF Друк
Вівторок, 08 листопада 2016, 19:15

Методистом може стати не кожний. Методист – це творча, високопрофесійна людина, яка завжди на крок попереду: трішки більше знає, ще багато чого вміє, придумує та впроваджує, але головне – постійно вчиться і може навчити інших. У бібліотечній професії можна точно сказати: який методист – така і бібліотека.

 
Юннати Хмельниччини перемогли у фіналі «Дотик природи» PDF Друк
Четвер, 03 листопада 2016, 16:48

З 1 по 3 листопада 2016 року в місті Києві відбувся ІІ (фінальний) етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи», участь у якому брала делегація юннатів і школярів-природолюбів Хмельниччини, які успішно пройшли конкурсні випробовування І-го (заочного) етапу Форуму.

Популярний масовий еколого-натуралістичний захід проводився Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України, Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

 

 
Міська рада ознайомлює школярів із своєю роботою PDF Друк
П'ятниця, 28 жовтня 2016, 15:48

Сьогодні Хмельницька міська рада знову приймала гостей, які завітали на екскурсію.

 
Хмельничанка стала призеркою Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури PDF Друк
Середа, 06 квітня 2016, 14:18

У Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Короленка відбувся IV етап ХХХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. До Полтави з’їхалося понад 150 учасників з усієї України. Вітаємо Іщук Олександру, ученицю 11 класу Хмельницького ліцею №17, яка виборола почесне ІІІ місце на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з української мови та літератури. До перемоги готувала переможницю Алла Миколаївна Шпилюк, вчитель української мови та літератури Хмельницького ліцею №17.

Мовно-літературні змагання тривали з 28 березня до 1 квітня на базі Полтавської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату №1. Перевіряли знання та практичні навички учасників олімпіади 54 члени журі – кандидати, доктори педагогічних і філологічних наук, кращі вчителі загальноосвітніх шкіл із різних куточків країни.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2