У Хмельницькому згадали «Про Україну з любов'ю»

PDF Друк
Четвер, 24 жовтня 2013, 10:18

24 жовтня, в рамках "Дитячої тижня" у Палаці культури вперше була проведена нова, спеціально розроблена тематична програма «Про Україну з любов'ю» для середніх і старших класів. Мета даної програми - виховання толерантності та зміцнення міжнаціональних відносин.

24 жовтня, в рамках "Дитячої тижня" у Палаці культури вперше була проведена нова, спеціально розроблена тематична програма «Про Україну з любов'ю» для середніх і старших класів. Мета даної програми - виховання толерантності та зміцнення міжнаціональних відносин. У ній взяли участь учні та вчителі з МБОУ ЗОШ № 1, а також гості із зарубіжжя - підлітки з Німеччини, Фінляндії, Італії та Китаю. Зустріч виявилася повчально - цікавою. Школярі дізналися про головні визначні пам'ятки України, згадали про символи держави, і звичайно ж говорили про місто - герой, і про сучасний Хмельницький.

Розповідь ведучої супроводжувався яскравими зображеннями на відеоекрані. У програму були включені: танцювальні номери Шоу - балету «Бест» (керівник О. Баринова), виступ солістки вокального ансамблю «Манго» Лямцева Ангеліни з піснею англійською мовою, відео-конкурс про Україну «Щоб це означало?», Гра «Дерево побажань». А найцікавішим моментом стало заключний виступ фольклорного ансамблю «лазуровий зорі» (керівник Т. Фаізова). Разом з ансамблем всі присутні заспівали пісню, водили хоровод і танцювали кадриль . 

Додати коментар

Захисний код
Оновити