Кращий методист області 2016 року працює у Хмельницькій міській централізованій бібліотечній системі

PDF Друк
Вівторок, 08 листопада 2016, 19:15

Методистом може стати не кожний. Методист – це творча, високопрофесійна людина, яка завжди на крок попереду: трішки більше знає, ще багато чого вміє, придумує та впроваджує, але головне – постійно вчиться і може навчити інших. У бібліотечній професії можна точно сказати: який методист – така і бібліотека.

Бібліотекарям міста Хмельницького неабияк пощастило – методична робота довірена Світлані Сіньковій. Нещодавно Світлана стала переможцем конкурсу професійної майстерності серед методистів бібліотек Хмельницької області «Кращий методист – 2016».

Конкурс організували відділ науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній справі Хмельницької обласної універсальної бібліотеки та Хмельницьке обласне відділення Української бібліотечної асоціації.

«Це був складний конкурсний марафон, він проходив з 11 травня до 5 жовтня 2016 року. У цей час необхідно було виконувати завдання без відриву від основної роботи, якої у методиста завжди вистачає,  - розповіла директор Хмельницької міської ЦБС Тамара Козицька. - Кожний учасник у першому етапі готував 8 завдань, у другому етапі – 5 завдань. Це підготовка «Візитівки» учасника, презентація методичної служби, написання есе на тему «Моя професія – методист!», підготовка видання з досвіду роботи бібліотек та багато іншого. З усіма завданнями блискуче впоралася Світлана Сінькова, з чим її із задоволенням та гордістю вітає колектив Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи!»

Нагадаємо, що «Кращий методист – 2016» – чергова перемога Світлани Сінькової. У 2016 році вона стала кращим профспілковим лідером Хмельниччини. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити