З турботою про дітей

PDF Друк
Четвер, 10 листопада 2016, 17:53

9 листопада обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочато  курс лекцій та семінарів для прийомних батьків, батьків – вихователів.

Заняття проводять тренери: Наталя Мельник, заступник директора центру, та Тетяна Коломієць, головний спеціаліст відділу методичного забезпечення соціальної роботи. Також до проведення занять долучилась завідуюча сектором опіки і піклування, усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей Хмельницької обласної державної адміністрації Леся Буран.

У курсах брали участь родини з Віньковецького, Кам’янецького, Городоцького районів та міста Хмельницького. Вчора було розглянуто тему “Особливості виховання підлітка”, а на сьогоднішньому занятті планується розглянути такі питання: “Профілактика негативної поведінки підлітка”, “Емоційне вигорання батьків”. Прийомні батьки та батьки-вихователі активно брали участь в обговоренні проблем та визначали найкращі шляхи їх розв’язання для різних вікових категорій дітей, ділились власним досвідом.

Всі учасники відзначали необхідність та позитив таких форм тренінгів та спілкування батьків.

  

Коментарі 

 
0 #1 Deb 11.11.2016 05:15
He has got a Facebook video where it has graphics that his designer utilized, a genuinely nice background that sort of
matches the background of his novel, some text that sort
of teases your interest in the book, and some additional text that teases
the interest in your book.

My web page: Stephen: https://www.couchsurfing.com/people/geraldine-howard
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити