В Хмельницькому кінець карантину

PDF Друк
Вівторок, 10 січня 2017, 16:00

В місцевих школах вирішили припинити карантин. Кількість хворих в місті значно зменшилась, вона вдвічі менша за епідемічний поріг. Тому в школах вирішили почати знову роботу. Проте можливий варіант, що знову зроблять карантин. Якщо діти почнуть хворіти.

Карантин був в школах країни цього року вже декілька раз. Цього року були досить значні перепади температур, тому діти не встигали звикнути, а батьки не встигали одягати дітей згідно змінам погоди. Тому багато з них захворіли та лежали вдома або в лікарнях. Класи пустіли, коридори також. Тому вирішили зробити карантин. Потім його продовжили, ненадовго вийшли на навчання, а потім знов. Цього розу знов пробують відновити навчання, адже вже сильно відстали від програми, потрібно наздоганяти. Проте, що вийде цього разу, невідомо.

Хоч дітям карантин подобається, проте навчатись потрібно, багато пропущеного матеріалу давали додому,але без пояснень все одно важко. Тому хочуть, щоб вже швидше почати працювати, щоб ввійти в нормальний режим та наздогнати матеріал. Сподіваємось, що зовсім скоро це зроблять та більше карантинів не буде. Адже хворіти не добре, пропускати навчання також. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити