Світильники для промислових приміщень ВТН: різновиди та переваги

PDF Друк
П'ятниця, 06 жовтня 2017, 21:54

До промислового освітлення підприємства висувають безліч вимог, так як кожне робоче місце має свої норми, закріплені законодавством. Тому світильники для виробничих приміщень, магазинів, офісів, цехів, складів повинні бути досить яскравими, але не втомлювати очі; переносити перепади температурного режиму і вологості; бути пожежобезпечними і екологічними. Не допускається мерехтіння і пульсація світлового потоку, а коефіцієнт засліпленості повинен бути мінімальним. Саме під такі вимоги виготовляє свої світильники промислові науково-виробниче підприємство ВТН, продукція якого сьогодні неабияк популярна в Укриаїні. Тим більше, світильники ВТН стійкі до механічних пошкоджень і не бояться вібрацій, що актуально на виробництві.

Різновиди світильників для промислових приміщень

Компанія ВТН займається виробництвом промислового ЛЕД освітлення не так давно, але в своєму асортименті має світильники різного типу: підвісні та настінні. Їх правильна комбінація дозволить організувати оптимальне освітлення загального і локального типу.

Підвісні світлодіодні світильники для виробничих приміщень мають алюмінієвий корпус і полікарбонатну захисну лінзу. Це полегшує конструкцію і робить її більш безпечною для співробітників, так як промислові прилади відрізняються великими габаритами і високою потужністю. Використовуються підвісні моделі для організації загального освітлення магазинів, складів, цехів, парковок, терміналів тощо

Настінні світильники для промислових приміщень виконують функції місцевого освітлення робочої зони. Вони припускають можливість регулювання напряму світлового потоку, тому є найбільш популярними.

Моделі, що встановлюються на підлогу використовуються не часто. Актуальні для парковок та автостоянок, коли немає можливості закріпити освітлювальні прилади на стіні або стелі.

Переваги використання світлодіодних світильників для виробничих приміщень

  1. У порівнянні з люмінесцентними лампами на 60% вдасться знизити енергоспоживання.
  2. Світлодіоди не вимагають обслуговування, тому вигідні для великих підприємств, торгових центрів і приміщень з високими стелями.
  3. Світлодіодні світильники для промислових приміщень є самими екологічними і не шкодять здоров'ю людини.

Замовляйте енергоефективне виробниче освітлення на сайті https://vtnled.com/virobniche-osvitlennya від вітчизняного виробника — компанії "ВТН" і насолоджуйтеся їх бездоганною роботою довгі роки, не переплативши при цьому ні копійки!