Політика
Саміт Україна-ЄС визначив чіткі перспективи ратифікації Угоди про асоціацію та незмінність її положень PDF Друк
П'ятниця, 25 листопада 2016, 14:42

Президент Петро Порошенко наголошує, що учасники 18-го Саміту Україна-ЄС домовились про чіткі перспективи ратифікації Угоди про асоціацію та підтвердили незмінність її положень.

 
Завдання децентралізації на 2017-й PDF Друк
П'ятниця, 25 листопада 2016, 11:16

Головні завдання децентралізації на 2017 рік полягають у розбудові інфраструктури громад, запровадженні стратегічного планування розвитку ОТГ,  підвищенні якості надання послуг, а також реформуванні сектору ЖКГ.

 
Суд підтримав прокуратуру Хмельницої області щодо забудовника, який маже сплатити майже півмільйона гривень PDF Друк
Вівторок, 22 листопада 2016, 15:15

Судом підтримано позицію прокуратури Хмельниччини щодо стягнення з недобросовісного забудовника майже півмільйона гривень

 
Cемінар-навчання щодо реформи державних закупівель “ProZorro” PDF Друк
Вівторок, 22 листопада 2016, 13:05

22 листопада в актовому залі Ізяславської районної державної адміністрації відбувся семінар-навчання щодо реформи державних закупівель та використання системи електронних державних закупівель “ProZorro”. Навчання провели консультанти з впровадження системи “ProZorro” ТОВ «Подільські держзакупівлі» (представництво ТОВ “Держзакупівлі. Онлайн”) Костянтин Сорока та Кіра Негалова за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Левченка та керуючого справами районної ради Лесі Божко.


Основна мета семінару –  надати можливість представникам державних органів, державних підприємств, громадських організацій, місцевим товаровиробникам, постачальникам товарів, надавачам послуг та виконавцям робіт ознайомитися зі змінами законодавства у сфері закупівель, отримати відповіді на актуальні питання щодо застосування Закону України «Про публічні закупівлі», який вступив в дію з 1 серпня 2016 року.

Учасникам семінару було презентовано електронні торговельні майданчики, які вже на сьогоднішній день надають доступ до системи “ProZorro”, детально описано чіткий алгоритм дій, необхідних для використання системи електронних державних закупівель, а також проведено практичну демонстрацію електронних торговельних майданчиків.

Присутні на тренінгу обговорили систему відкритих торгів. Костянтин Сорока та Кіра Негалова розповіли учасникам семінару про оскарження допорогових закупівель та відкритих торгів, а також про контроль та відповідальність у сфері публічних закупівель.

 
Депутат Кам'янець-Подільської міськради заблокувала бульдозер, яким незаконно знищували дерева PDF Друк
Четвер, 19 травня 2016, 15:23

18 травня 2016 року Кам'янець-Подільські громадські активісти зупинили незаконну вирубку дерев у міському парку. Напередодні увечері місцева мешканка повідомила, що у міському парку, який є пам'яткою садово-паркового мистецтва, має відбутися вирубка дерев.

У зв'язку з такою ситуацією представники політичних партій та громадські активісти прибули у парк, де провадили будівельні роботи та вже частково було проведено вирубку дерев. Депутат міської ради Олена Мазій викликала поліцію, екологів, представників департаменту житлово-комунального господарства, керівників будівельної структури, яка здійснює роботи в парку для з'ясування обставин щодо наявности дозволів на проведення вирубки дерев.

 
Екс-лідер «Правого сектору» вшанував пам'ять бойового побратима PDF Друк
Понеділок, 29 лютого 2016, 13:16

Дмитро Ярош завітав до містечка Камянець-Подільський, що на Хмельнничині, аби вшанувати пам'ять загиблого кіборга. В останній день лютого відбулося відкриття меморіальної дошки на будинку подолянина Микола Флерка – відомого під позивиним «Танчик».

Він захищав Донецький аеропорт, будучи бійцем п’ятого батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий Сектор». Він був товаришем та бойовим побратимом Яроша.

 
Воїнам виділили землю PDF Друк
Четвер, 28 січня 2016, 12:55

Під час останньої сесії депутати затвердили проект  про надання військовим землі.

ф

Вчора, 27 січня, на сесії міської ради Хмельницька було прийнято та проголосовано за те, аби виділити 15 учасникам  та 4 сім’ям загиблих воїнів АТО землю. Крім того, землю виділять і чотирьом сім’ям загиблих героїв.

Також депутати розглядали питання щодо виділення земельних ділянок ще для 36 учасників АТО і для сім’ї, в якій нещодавно загинув військовий. в проекті йшлося про те, аби виділити на території Хмельницька та області 158 земельних ділянок. З них 135 для тих, хто вже подав відповідне прохання, та трьом, які отримали важкі поранення.

Зауважимо, що 94 учасники антитерористичних операцій попередньо вже отримали офіційний дозвіл на отримання земельних ділянок на території області. Серед них більша частина очікує на офіційне затвердження проекту. Ще 18 проектів вже на стадії завершення.

Нагадаємо, що згідно з законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та статтею 118 Земельного Кодексу України учасникам бойових дій надаються пільги, серед яких і позачергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва.

 
Боротьба з корупцією у Хмельницьку PDF Друк
Середа, 20 січня 2016, 20:04

Пора вирішувати нагальне

Якщо в Росії основні проблеми дві: дурні і дороги, то українські можна обмежити одним словом — корупція. Більше того, це явище настільки давно і зухвало інтегрувалось у державу, що люди встигли адаптуватись. Однак, всупереч поширенню корупції, вона не є частиною менталітету або чимось перманентним. Це тільки одне із варіантів, які обирає українець протягом життя.

Наголосити на актуальних питаннях, подолати кліше і підняти рівень самосвідомості жителів  Хмельницького, зважились учасники дискусії “Викривати не соромно!”. Ціллю події, яка відбуватиметься у останній вівторок січня, ознайомити учасників із їхніми реальними можливостями. Промови про неправильність корупції довели поверхневість своєї ефективності, однак ця подія має шанс змінити фундамент. Під час обговорення буде висвітлено достовірні шляхи і можливості, як для самозахисту від корупціонерів так і для покарання їх.

 
Яким обіцянкам перед виборами вірили хмельничани? PDF Друк
Понеділок, 02 листопада 2015, 15:59

Яким обіцянкам перед виборами вірили хмельничани?На місцевих виборах 2015, в кожному регіоні України розгорілась неабияка конкуренція. В тому ж Хмельницьку на посаду мера міста було семеро кандидатів.

В рамках передвиборчої кампанії, учасники «перегонів» використовували різні засоби впливу, при чому ті такі, на які самі вплинути не можуть.

На жаль, багато людей старшого віку, які вже не які добре знають, з чого фінансується надання тої чи іншої послуги або хто приймає рішення про встановлення ціни, вірили обіцянкам, яким ніколи не бути виконаними.

 
На Хмельниччині під час виборів прийдуть на допомогу місцеві козаки PDF Друк
Понеділок, 19 травня 2014, 21:03

На Хмельниччині під час виборів прийдуть на допомогу  місцеві козакиЯк нещодавно на прес-конференції повідомив начальник Славутського райвідділу міліції, в Хмельницькому та області налічуватиметься близько 80 виборчих округів. Це означає, що для контролю чесності та прозорості виборів буде достатньо лише 80 правоохоронців, тобто по 1 міліціонеру на кожен округ. З такою заявою згідні далеко не всі суспільні організації. Серед них і представники общини "Славутський курінь", котра входить до складу Всеукраїнської громади добровольців "Козацтво Запорозьке".