Воїнам виділили землю

PDF Друк
Четвер, 28 січня 2016, 12:55

Під час останньої сесії депутати затвердили проект  про надання військовим землі.

ф

Вчора, 27 січня, на сесії міської ради Хмельницька було прийнято та проголосовано за те, аби виділити 15 учасникам  та 4 сім’ям загиблих воїнів АТО землю. Крім того, землю виділять і чотирьом сім’ям загиблих героїв.

Також депутати розглядали питання щодо виділення земельних ділянок ще для 36 учасників АТО і для сім’ї, в якій нещодавно загинув військовий. в проекті йшлося про те, аби виділити на території Хмельницька та області 158 земельних ділянок. З них 135 для тих, хто вже подав відповідне прохання, та трьом, які отримали важкі поранення.

Зауважимо, що 94 учасники антитерористичних операцій попередньо вже отримали офіційний дозвіл на отримання земельних ділянок на території області. Серед них більша частина очікує на офіційне затвердження проекту. Ще 18 проектів вже на стадії завершення.

Нагадаємо, що згідно з законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та статтею 118 Земельного Кодексу України учасникам бойових дій надаються пільги, серед яких і позачергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити