Депутат Кам'янець-Подільської міськради заблокувала бульдозер, яким незаконно знищували дерева

PDF Друк
Четвер, 19 травня 2016, 15:23

18 травня 2016 року Кам'янець-Подільські громадські активісти зупинили незаконну вирубку дерев у міському парку. Напередодні увечері місцева мешканка повідомила, що у міському парку, який є пам'яткою садово-паркового мистецтва, має відбутися вирубка дерев.

У зв'язку з такою ситуацією представники політичних партій та громадські активісти прибули у парк, де провадили будівельні роботи та вже частково було проведено вирубку дерев. Депутат міської ради Олена Мазій викликала поліцію, екологів, представників департаменту житлово-комунального господарства, керівників будівельної структури, яка здійснює роботи в парку для з'ясування обставин щодо наявности дозволів на проведення вирубки дерев.

"Питання є принциповим для нашого міста, оскільки йдеться про можливе порушення природоохоронного законодавства на території пам'ятки садово-паркового мистецтва. Оскільки чиновники, напозичавши в Сірка очей, заявили про знищення сухостою і не хотіли спинити роботи, ми були змушені вдатися до крайніх заходів. Разом із головою громадської ради Кам'янця-Подільського ми були змушені стати перед ковшем працюючого бульдозера. Лише таким чином вдалось зупинити знищення дерев", - розповіла Олена Мазій.

За фактом вирубки поліцією проводиться розслідування. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити