Суд підтримав прокуратуру Хмельницої області щодо забудовника, який маже сплатити майже півмільйона гривень

PDF Друк
Вівторок, 22 листопада 2016, 15:15

Судом підтримано позицію прокуратури Хмельниччини щодо стягнення з недобросовісного забудовника майже півмільйона гривень

Реалізовуючи представницькі повноваження, Хмельницька місцева прокуратура продовжує відстоювати інтереси територіальної громади міста, порушені недобросовісними забудовниками.


Як повідомив керівник Хмельницькох місцевої прокуратури Валерій Заєц, одне з товариств з обмеженою відповідальністю у зв’язку із будівництвом торгового центру, згідно з договорами, ще до кінця червня поточного року зобов’язувалось сплатити кошти пайової участі у сумі майже півмільйона гривень.


Законодавством визначено, що замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов’язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.


Проте, товариство такі вимоги проігнорувало.


Тому, місцева прокуратура звернулась до господарського суду області в інтересах Хмельницької міської ради з позовними вимогами про стягнення заборгованості за договорами про пайову участь.


Наразі судом задоволено позовні вимоги прокуратури, а недобросовісного забудовника зобов’язано сплатити до бюджету обласного центру майже півмільйона гривень пайового внеску на розвиток інфраструктури Хмельницького та нарахованих штрафних санкцій. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити