Яким обіцянкам перед виборами вірили хмельничани?

PDF Друк
Понеділок, 02 листопада 2015, 15:59

Яким обіцянкам перед виборами вірили хмельничани?На місцевих виборах 2015, в кожному регіоні України розгорілась неабияка конкуренція. В тому ж Хмельницьку на посаду мера міста було семеро кандидатів.

В рамках передвиборчої кампанії, учасники «перегонів» використовували різні засоби впливу, при чому ті такі, на які самі вплинути не можуть.

На жаль, багато людей старшого віку, які вже не які добре знають, з чого фінансується надання тої чи іншої послуги або хто приймає рішення про встановлення ціни, вірили обіцянкам, яким ніколи не бути виконаними.

Прикладами такими обіцянками були: зниження ціна на сплату комунальних платежів. Звучить «нічого так собі», хто б не хотів такого бонусу. Але варто розуміти, що державні службовці будучи у складі органів місцевої влади, не можуть впливати на формування цін на тарифи житлово-комунальних послуг. Адже 77% вартості становить ціна за газ, електроенергія приблизно 5%, 13% відводиться частці заробітної плати і тільки 7% залишається для впливу з боку влади.

Тому перед тим, як вірити таким обіцянкам, варто було знати, що вони не будуть виконані.



 

Додати коментар

Захисний код
Оновити