Хмельничани стали чемпіонами в Білорусії

PDF Друк
Понеділок, 15 лютого 2016, 10:56

В категорії 60 кг в білоруському турнірі з боксу отримав чемпіонство  Підмурняк Олексій.  Бондарчук Тарас та  Гаврилюк Роман отримали бронзу.

Юні білоруські, українські, естонські, литовські та чорногорські боксери взяли активну участь в турнірі з боксу Гомельської області, який проводився серед юніорів, учасників  2000-2001 року народження. Українську збірну представили  і мешканці Поділля, які повернулися  з сусідньої країни, здобувши дві бронзові та одну золоту медаль.

Хлопці змагалися, наче справжні мужні козаки. В  результаті змагань в Гомелі стали призерами, отримавши бронзу, а саме Тарас Боднарчук, родом з села Шепетівка та хмельничанин Роман Гаврилюк. Золото змагання отримав юний хмельничанин Олексій Підмурняк, який беручи участь в змаганні своєї вікової категорії  60 кг, досить впевнено дібрався фіналу, коли відправив білоруського спортсмена в нокдаун і завершив поєдинок з переможним рахунком 3:0.

Після турніру в Гомелі, саме місто  Хмельницький прийматиме в себе з 16-21 лютого боксерські змагання   в рамках молодіжного чемпіонату України з боксу.

Турнір відбудуться  в спорткомплексі «Епіцентр». 

Додати коментар

Захисний код
Оновити