В Хмельницьку проходитимуть змагання з пожежно-прикладного спорту

PDF Друк
Середа, 14 травня 2014, 13:51

В Хмельницьку проходитимуть змагання з пожежно-прикладного спорту. 14 травня о 9:00 годині в Хмельницьку відбудеться чемпіонат з пожежно-прикладного спорту, в котрих візьмуть участь вихованці шкіл та ВНЗ Хмельницька та області. Ініціатором змагань виступить управління ДСНС у Хмельницькій області.14 травня о 9:00 годині в Хмельницьку відбудеться чемпіонат з пожежно-прикладного спорту, в котрих візьмуть участь вихованці шкіл та ВНЗ Хмельницька та області. Ініціатором змагань виступить управління ДСНС у Хмельницькій області.

Основною метою змагань є підготовка школярів старших класів та студентів області до здійснення невідкладних дій у разі виникнення пожежі, котрі будуть спрямовані на усунення наслідків проблеми. До числа нормативів входить швидкісне орієнтування в ситуації, фізична підготовка учасників змагань, подолання перешкод за установлений час, надання невідкладної допомоги постраждалим.

Переможці змагань будуть нагороджені відповідними подарунками та преміями. Варто відзначити, що Хмельницька область є однією з не багатьох, керівництво котрої регулярно проводить подібні конкурси, а найголовніше те, що уродженці Хмельницька найчастіше від усіх займають призові місця на фінальних етапах змагань в Києві. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити