У Хмельницькому з'явився новий футбольний майданчик

PDF Друк
Середа, 14 вересня 2016, 16:14

Біля НВО№28 збудували сучасний футбольний майданчик. Під патріотичні пісні та вірші символічну стрічку на вході до нього сьогодні перерізав міський голова Олександр Симчишин та інші гості.

Подібних полів для гри у мініфутбол до кінця цього року збудують чотири: три - на територіях шкіл та одне - придворове.

"На кожен з трьох пришкільних майданчиків було закладено приблизно по 950 тисяч гривень. Поле для гри в мініфутбол має стандартні розміри - 20 на 40 метрів. Також ми розглядаємо можливість обладнати його і для гри у вуличний баскетбол, - каже міський голова Олександр Симчишин. - Уже тривають роботи на аналогічному майданчику в НВО№7, на черзі - ЗОШ№9."

Також, за словами міського голови, найближчим часом розпочнеться будівництво придворового спортивного майданчика.

На новому майданчику біля НВО №28 під час уроків займатимуться фізкультурою учні. А от стосовно того, як використовуватиметься поле у позаурочний час, ще остаточно не вирішили. цілком можливо, що за те, щоб пограти там у футбол, доведеться заплатити символічну ціну.

Урочистості-урочистостями, проте школярі найбільше чекали тієї миті, коли на новому майданчику нарешті можна буде зіграти у футбол. Тільки-но затихли акорди гімну України, як полем покотився м'яч.

У наступному році подібні майданчики збудують біля шкіл в центрі міста та у мікрорайоні Виставка. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити