Чемпіонат Європи по веслуванню – не за горами

PDF Друк
П'ятниця, 24 квітня 2015, 11:50

Спортсмени з міста Хмельницького домоглися до того, що будуть виступати на Кубку України, тому що увійшли до її збірної. Даних спортсменів є троє, і вони спеціалізуються на веслуванні на байдарках і каное.

Довгий час в Україні, не могли сформувати команду по веслуванню і такому спорту, як ми вище написали. Це потребувало великих зусиль, та декількох рядів змагань в різних містах України. Але все ж, ми закінчили з цим питанням, після того, як у Дніпропетровську закінчилися останні змагання.

Отож, успішним завершенням є змагання пам’яті чемпіонки Ю. Рябчинської. За кількістю спортсменів, на змагання приїхало чимало і вони приїхали з 21 областей. Оголошено, що за результатами різноманітних виступів, нарешті сформували збірну команду України для участі в змаганнях на чемпіонаті в Європі по веслуванню на байдарках і каное. Його, обіцяють провести на початку травня в Чехії, місце проведення ще не повідомили. До цієї команди увійшли п’ятеро людей, це всі спортсмени, а також п’ять байдар очниць – спортсменки, четверо тих, хто спеціалізується на каное.

Всю необхідну інформацію підготувала прес-служба Федерації каное в Україні. А взагалі, впродовж часу, хмельничани здобули близько 10 медалей, з яких є шість золотих, три срібні й одна бронзова. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити