Хмельницькі чемпіони з веслування у каное!

PDF Друк
Четвер, 24 вересня 2015, 11:38

З 17-го по 20 вересня в Румунії (м.Басков) пройшли змагання молодіжної континентальної першості з веслування у каное.

Україну на змаганнях представляли Дмитро Янчук, Тарас Міщук та Павло Алтухов. Зокрема, Дмитро та Павло є жителями Хмельниччини.

Золоту медаль було здобуто на дистанції в 500 м. Переможцями стали Дмитро Янчук та Тарас Міщук. Чемпіони здолали дистанцію за 1, 40,532 хвилини. Це був найкращий результат на цьому запливі.

Срібну медаль здобули теж Дмитро та Тарас в запливі на 1000 метрів. Тут наші хлопці були вже другими, але тим не менше з гарним результатом. Кілометр спортсмени подолали за 3, 38,716 хвилини.

Теж срібло здобув ще один хмельницький чемпіон Павло Алтухов, уступивши спортсмену із Чехії менше пів секунди. Також Павло здобув бронзу у запливі на 500 метрів, показавши результат - 1,48,112 хвилини.

І того наші спортсмени привезли чотири призові місця та продемонстрували чудові результати.