Хмельницькі боксери

PDF Друк
Вівторок, 23 травня 2017, 11:49

Нещодавно завершився чемпіонат з боксу в Рівному. Тут змагались молоді люди з усієї країни та багато з них були дуже сильними конкурентами. Проте у фіналі, який відбувся 21 травня боксери з Хмельниччини отримали дві золоті медалі. Хлопці старались ат довго працювали, щоб досягти цього результату, тепер вони бачать, що все не дарма. Перемогли Бондарчук Тарас 60 кг (Шепетiвка) та Карцан Аркадiй 91 кг (Хмельницький "Авангард").

Зараз хлопці та тренер пишаються собою, горді за те, що змогли перемогти та вибороти для міста такі медалі. Також це і їх особиста перемога, адже вони довго працювали, щоб мати можливість так достойно представити місто. Варто зазначити, що вони й не думали. Що вийде так, проте, на щастя, у них вийшло.

«Ми дуже любимо спорт та бокс. Саме це допомогло виграти. Коли любиш свою справу то готовий працювати для цього, готовий робити все, щоб мати успіх у цій справі. Ми працювали, і тепер маємо результат. Сподіваємось, що це лише початок, що далі нас чекають ще більші перемоги та чемпіонати. Бо це приносить неймовірне задоволення. Хочеться брати участь в таких заходах частіше, адже отримуємо сильні враження та представляємо місто», - розповідають переможці. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити