Перемога хмельницьких футболістів

PDF Друк
Понеділок, 28 серпня 2017, 12:58

Спорт українці люблять, особливої уваги заслуговує футбол, тому в кожному місті є своя команда, яка займається та тренується, щоб досягти результатів. І коли вони настають, коли команда виборює перемогу, то це радість для всього міста, тому потрібно радіти та святкувати. У першому домашньому матчі чемпіонату України з футболу серед аматорів ФК "Хмельницький" приймав "Кристал" (Чортків, Тернопільська область). Це великий привід для радості, тому потрібно гордитись та хвалитись людьми, які прославляють місто.

Хмельницька команда виявилася сильнішою і свою перевагу втілила в забиті голи. На чотири точні удари господарів, "кристалівці" спромоглися відповісти лише одним. Гра була цікавою, було багато вболівальників, які підтримували своїх. Проте Хмельничани перемогли чесно та заслужено отримали свою нагороду, що їх дуже порадувало та принесло багато позитиву.
Наступну гру, згідно з календарем, хмельничани знову зіграють вдома. 2 вересня на "Поділлі" вони мають прийняти ще один клуб із Тернопільщини - теребовлянську "Ниву". Вони зараз працюють та стараються зробити все, щоб отримати нові навички до наступної гри, щоб ще легше та швидше перемогти команду. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити