Спартакіада для школярів

PDF Друк
Четвер, 12 жовтня 2017, 12:42

У Хмельницькому спорт полюбляють, тому  й для школярів змалку організовують різні спортивні заходи, щоб виховати та закріпити цю любов. На новому спортивному майданчику, що знаходиться на вулиці Тернопільській, 34, стартувала міська спартакіада серед школярів. Там організували цей захід, щоб діти могли позмагатись один з одним, позайматись спортом та відпочити.

Спортивні змагання проводить управління молоді та спорту разом із Департаментом освіти і науки. Мета спартакіади полягає в залученні хлопців та дівчат до активного та здорового способу життя. Адже так багато хто обирає нездорове життя, а потім мучаться від хвороб на різних інших неприємностей. Також під час змагань проводився відбір найкращих гравців для участі в обласних та Всеукраїнських змаганнях. Це стимулює школярів працювати краще, показувати себе з кращого боку.

Міська спартакіада розпочалася з міні-футболу серед школярок. Протягом першого дня змагалися команди шкіл №22 та №15. 11 жовтня відбулось нагородження переможців. Загалом спартакіада охопила десять різноманітних видів спорту. Це було дуже цікаво дітям, що не може не радувати. Наступні спортивні змагання на міні-футбольному полі на Тернопільській відбудуться вже у наступному році, весною. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити