Нові члени команди

PDF Друк
Вівторок, 09 січня 2018, 17:33

Багато спортсменів є, які мріють потрапити до хороших команд, які прославлять їх та дадуть шанс проявити себе. Тому важливо до цього йти та працювати над своїми здібностями.

Уже завтра, 10 січня, відбудеться перший матч кубкового протистояння між хмельницьким «Соколом» і львівською «Енергією». Напередодні у клубі з нашого міста відбулися кадрові зміни. До заявки основної команди потрапили 19-річний Віталій Луцюк і 17-річний Максим Цилепа. Це двоє сильних молодих та енергійних хлопців, які створять всі умови для перемог, вони будуть докладати максимум зусиль. До цього вони виступали в чемпіонаті міста з футзалу за «Сокіл-3».

Поповнення викликані у першу чергу тим, що відразу троє раніше основних гравців були переведені до другої команди: Олександр Педяш, Андрій Лисенко та Ілля Бакинський. Через це у першому матчі року (проти «Енергії» в чемпіонаті, поразка 2:6) тренерський штаб «Сокола» не міг розраховувати на повноцінні дві четвірки. Вирішити цю проблему спробують завдяки Цилепі та Луцюку. Чи дебютують вони за головну команду «Сокола», стане відомо уже завтра. Матч у спорткомплексі ГУНП, що на Зарічанській, 9, розпочнеться о 14:30.  Тому всі можуть приходити та підтримати місцевих хлопців, які змагатимуться заради слави міста. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити