Наука і технології
Навчальні заклади в рейтингу PDF Друк
Середа, 31 травня 2017, 12:36

У Хмельницькому є досить багато навчальних закладів, багато з них дають якісні послуги та 5 потрапили в топ найкращих навчальних закладів країни. Завдяки такому рейтингу заклади можуть побачити, на що вони здатні, а гірші можуть бачити, чого власне не вистачає та рівнятись на кращі заклади в своєму місті. Це створює здорову конкуренцію та абітурієнти можуть обирати, куди їм вступити, адже хочеться навчатись в достойному закладі та отримувати знання для майбутньої роботи.

До першої десятки лідерів потрапили навчальні заклади Києва, Харкова, Львова. В них часто підвищують рівень викладання, роботи зі студентами. Також отримали декілька винагород на винаходи. Навчальні заклади також проводять наукові дослідження, а випускники працюють в державних структурах та приносять великі результати. Це також дуже важливо для закладу, і приємно отримувати хороші відгуки.

 
На Хмельнничині відбувся «Ярмарок професій» PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 15:55

Фахівцями Новоушицького районного центру зайнятості у приміщенні Новоушицького коледжу ПДАТУ було проведено масовий профорієнтаційний захід «Ярмарок професій» для випускників загальноосвітніх шкіл району. Створити передумови для професійної самореалізації та надати допомогу школярам у професійному самовизначенні – основна мета цього заходу.

 
Аспекти жіночого здоров’я жінки у 21 столітті обговорювали під час телемосту PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 11:31

23 листопада у Хмельницькому міському перинатальному центрі відбувся науково-практичний семінар «Здоров’я жінки у 21 столітті». Захід пройшов у форматі телемосту «Київ – Хмельницький – Тернопіль». Організувало зібрання Міністерство охорони здоров’я за підтримки Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика та науково-практичного журналу «Здоров’я жінки».