Аспекти жіночого здоров’я жінки у 21 столітті обговорювали під час телемосту

PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 11:31

23 листопада у Хмельницькому міському перинатальному центрі відбувся науково-практичний семінар «Здоров’я жінки у 21 столітті». Захід пройшов у форматі телемосту «Київ – Хмельницький – Тернопіль». Організувало зібрання Міністерство охорони здоров’я за підтримки Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика та науково-практичного журналу «Здоров’я жінки».

Відкрила семінар доктор медичних наук, професор кафедри управління охорони здоров’я Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика Ніна Гойда. Аналогічні семінари у форматі телемостів та на виїзді проводяться уже більше 4 років. Їх тематики постійно оновлюється і розширюється. Якщо спочатку висвітлювали проблеми охорони материнства і дитинства та сімейної медицини, то тепер обговорюють більше 8 напрямків. За словами Ніни Григорівни, тепер до лекцій долучаються фахівці провідних вузів не лише столиці, але й інших міст. Участь у телемостах беруть науковці, практики, а також ті, хто, побувавши за кордоном, впроваджують в Україні набутий досвід у питаннях профілактики та лікування патологій, що найчастіше зустрічаються.

Ніна Гойда висловила сподівання, що наступний рік буде таким же плідним для спілкування у форматі телемостів.

Головний акушер-гінеколог Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Жилко подякував київським колегам за проведення телемостів. Він зауважив, що такі заходи дуже допомагають у ознайомленні із сучасними методами діагностики та лікування хворих. Нові знання медики широко використовують у практиці, що значно підвищує якість надання допомоги жінкам, і тим самим покращить здоров’я жіночого населення.

У ході телемосту медики заслухали лекції, що стосуються різних аспектів материнства та дитинства, гінекології та онкопрофілактики.

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити