Як придбати квиток на поїзд?

PDF Друк
П'ятниця, 04 жовтня 2019, 10:37

Даний запит «Укрзалізниця купити квитки» користується великим попитом серед користувачів інтернету. Придбати проїзді документи на електричний транспорт можливо декількома варіантами: через віртуальний сервіс (офіційний сайт Укрзалізниці, призначений для бронювання квитків), у касах, розташованих на залізничних станціях населених пунктів, через телефонний дзвінок з оперативною доставкою квитка на вказану адресу, а також при посадці на поїзд у керуючого вагоном (при наявності вільного місця).

На офіційному майданчику підприємства опублікований перелік поїздів, на яких діють електронні квитки. Такі проїзді документи не потребують обов’язкового друку. Їх можна пред’явити провіднику вагону при посадці, відкривши на своєму смартфоні. Також на сайті є інформація про перелік необхідних документів, які потрібно брати з собою в дорогу, коли плануєш подорож на електротранспорті. Без вказаних у цьому списку документів, пасажира можуть на пропустити до вагону, навіть якщо в нього буде оплачений квиток.

При оформленні проїзних документів для людей пільгової категорії ,необхідно уважно вписувати паспортні дані пасажиру. Після того, як провідник побачить квиток, він просить пред’явити пільгові документи.