Україна і світ
Потяг через Хмельницький PDF Друк
Середа, 18 жовтня 2017, 15:21

Так зручно, коли з рідного міста можна поїхати за кордон та не чекати на кордоні, адже черги зараз всюди шалені, тому потрапити важко. Проте можна запросто тепер перетнути кордон на потязі, це значно зекономить час. Починаючи з 10 грудня з Одеси до Перемишля щоденно курсуватиме потяг. Новий поїзд з номером 36/35 Одеса-Перемишль зупинятиметься і в Хмельницькому, у його складі будуть купейні вагони. Детальний розклад руху поки не відомий. Відомо лише, що відправлення з Одеси заплановане о 18:26. Дуже зручно, що вже багато міст, в тому числі й Хмельницький приєднались до цієї компанії, адже тепер люди зможуть їхати з комфортом.

 
З Хмельницька в Європу PDF Друк
Понеділок, 07 серпня 2017, 13:31

Всі люди хочуть подорожувати та бачити світ, хочуть відпочити та взяти для себе багато корисного. З введенням безвізового режиму для України, все частіше хмельничани або вже їдуть, або планують поїздки за кордон. І це добре, адже там вони будуть розвиватись та знаходити нове. Але як дістатись до бажаних місць? На щастя, зараз є багато способів.

Практика нелегальних перевезень жаркими й некомфортними бусами потроху відходить, адже з обласного центру у різні країни можна доїхати з комфортом і навіть дешевше! Є дуже багато різних автобусів за різними напрямами, можна прямо з Хмельницького доїхати до 16 європейських країн. Найбільше напрямків до Польщі і до Німеччини. Це не може не тішити.

 
Дунаєвецька центральна лікарня отримала реанімобіль від благодійників з Норвегії PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 11:24

23 листопада 2016 року до Дунаєвецького району завітала делегація благодійників з Норвегії. Вже не вперше скандинавські друзі радують Дунаєвеччину своїми подарунками. Цього разу Дунаєвецька центральна районна лікарня отримала від них у подарунок сучасний реанімобіль для надання невідкладної допомоги та транспортування важкохворих в спеціалізовані заклади.

 
Делегація української поліції завітала до Польщі PDF Друк
Середа, 23 листопада 2016, 11:45

Продовжуючи вивчати найкращі напрацювання європейських практик розслідування злочинів слідчі Національної поліції України завітали до  польських колег.

У ході візиту проведено робочі зустрічі з представниками Головної комендатури поліції, департаментів (бюро) республіканського значення, столичної комендатури поліції (м. Варшава) та Вищої школи поліції  в місті Щитно.

 
З Хмельницького знову вивозять дрова PDF Друк
Середа, 26 жовтня 2016, 11:17

Нещодавно на пості залізниці зупинили та перевіряли потяг, який перевозив до Європи деревину. Люди почали перевіряти ретельно документи та порушили порядок вимірювання кількості товару, адже в документах вказано, що це дрова. Проте залізничники вирішили, що це суцільні дерева та вимірювали їх по іншому. Проте суд визнав такі дії неправомірними. Отже, потяг відправився і надалі до Європи.

Україна вийшла на перше місце в Європі по експорту деревини. Більшість активістів вважають такі дії згубними для України. Нехай це трішки піднімає економіку, проте зовсім знищує екологію.