Україна і світ
З Хмельницька в Європу PDF Друк
Понеділок, 07 серпня 2017, 13:31

Всі люди хочуть подорожувати та бачити світ, хочуть відпочити та взяти для себе багато корисного. З введенням безвізового режиму для України, все частіше хмельничани або вже їдуть, або планують поїздки за кордон. І це добре, адже там вони будуть розвиватись та знаходити нове. Але як дістатись до бажаних місць? На щастя, зараз є багато способів.

Практика нелегальних перевезень жаркими й некомфортними бусами потроху відходить, адже з обласного центру у різні країни можна доїхати з комфортом і навіть дешевше! Є дуже багато різних автобусів за різними напрямами, можна прямо з Хмельницького доїхати до 16 європейських країн. Найбільше напрямків до Польщі і до Німеччини. Це не може не тішити.

 
Дунаєвецька центральна лікарня отримала реанімобіль від благодійників з Норвегії PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 11:24

23 листопада 2016 року до Дунаєвецького району завітала делегація благодійників з Норвегії. Вже не вперше скандинавські друзі радують Дунаєвеччину своїми подарунками. Цього разу Дунаєвецька центральна районна лікарня отримала від них у подарунок сучасний реанімобіль для надання невідкладної допомоги та транспортування важкохворих в спеціалізовані заклади.

 
Делегація української поліції завітала до Польщі PDF Друк
Середа, 23 листопада 2016, 11:45

Продовжуючи вивчати найкращі напрацювання європейських практик розслідування злочинів слідчі Національної поліції України завітали до  польських колег.

У ході візиту проведено робочі зустрічі з представниками Головної комендатури поліції, департаментів (бюро) республіканського значення, столичної комендатури поліції (м. Варшава) та Вищої школи поліції  в місті Щитно.

 
З Хмельницького знову вивозять дрова PDF Друк
Середа, 26 жовтня 2016, 11:17

Нещодавно на пості залізниці зупинили та перевіряли потяг, який перевозив до Європи деревину. Люди почали перевіряти ретельно документи та порушили порядок вимірювання кількості товару, адже в документах вказано, що це дрова. Проте залізничники вирішили, що це суцільні дерева та вимірювали їх по іншому. Проте суд визнав такі дії неправомірними. Отже, потяг відправився і надалі до Європи.

Україна вийшла на перше місце в Європі по експорту деревини. Більшість активістів вважають такі дії згубними для України. Нехай це трішки піднімає економіку, проте зовсім знищує екологію.