З Хмельницького знову вивозять дрова

PDF Друк
Середа, 26 жовтня 2016, 11:17

Нещодавно на пості залізниці зупинили та перевіряли потяг, який перевозив до Європи деревину. Люди почали перевіряти ретельно документи та порушили порядок вимірювання кількості товару, адже в документах вказано, що це дрова. Проте залізничники вирішили, що це суцільні дерева та вимірювали їх по іншому. Проте суд визнав такі дії неправомірними. Отже, потяг відправився і надалі до Європи.

Україна вийшла на перше місце в Європі по експорту деревини. Більшість активістів вважають такі дії згубними для України. Нехай це трішки піднімає економіку, проте зовсім знищує екологію.

«Деревообробні структури Словаччини, Угорщини, Чехії, Австрії та Румунії закуповують в Україні деревину для свого виготовлення. Вони роблять паперові вироби, меблі, та багато іншого. Проте дивним чином під виглядом паливної деревини, яка повинна була б іти на опалення та роботу техніки, в закордонних заводах вона перетворюється на технічну та ділову деревину. А її експорт заборонений українським законодавством. На жаль, ми не можемо проконтролювати процес, проте ми надіслали запити до фірм, з метою вияснення, як вони використовують куплений товар», - ділиться голова Хмельницької ОДА. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити