Дунаєвецька центральна лікарня отримала реанімобіль від благодійників з Норвегії

PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 11:24

23 листопада 2016 року до Дунаєвецького району завітала делегація благодійників з Норвегії. Вже не вперше скандинавські друзі радують Дунаєвеччину своїми подарунками. Цього разу Дунаєвецька центральна районна лікарня отримала від них у подарунок сучасний реанімобіль для надання невідкладної допомоги та транспортування важкохворих в спеціалізовані заклади.

У церемонії передачі карети «швидкої» брали участь представники норвезької благодійної місії Ян Туре Турнеф, Беате Турнеф, Осбьорн Еріксон, координатори благодійної місії Олександр Форкун та Віталій Продан, голова райдержадміністрації Олександр Бернашевський, голова районної ради Ольга Михальська, заступник міського голови Надія Слюсарчик, головний лікар центральної районної лікарні Володимир Крупко та медичний персонал лікарні.

Реанімобіль оснащено всім необхідним сучасним обладнанням для надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам, завдяки чому бригада швидкої допомоги мати більше можливостей для надання екстреної, своєчасної та якісної медичної допомоги населенню району.

Керівники району, міста, районної лікарні висловили благодійникам щиру вдячність за співпрацю, за такий цінний подарунок  та за те, що в сьогоднішній скрутний час для нашої країни вони підтримали жителів Дунаєвеччини, демонструючи тим самим високий взірець благодійності та побратимства.

Відтепер реанімобіль служитиме на благо жителів Дунаєвецького району. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити