З Хмельницька в Європу

PDF Друк
Понеділок, 07 серпня 2017, 13:31

Всі люди хочуть подорожувати та бачити світ, хочуть відпочити та взяти для себе багато корисного. З введенням безвізового режиму для України, все частіше хмельничани або вже їдуть, або планують поїздки за кордон. І це добре, адже там вони будуть розвиватись та знаходити нове. Але як дістатись до бажаних місць? На щастя, зараз є багато способів.

Практика нелегальних перевезень жаркими й некомфортними бусами потроху відходить, адже з обласного центру у різні країни можна доїхати з комфортом і навіть дешевше! Є дуже багато різних автобусів за різними напрямами, можна прямо з Хмельницького доїхати до 16 європейських країн. Найбільше напрямків до Польщі і до Німеччини. Це не може не тішити.

Також дуже багато людей обирають потяги, адже є багато рейсів до найближчих столиць та відомих міст Польщі, Румунії, Угорщини. Це більш зручно, можна прилягти та відпочити, до того ж є туалет завжди та комфорт.

Дуже популярним є спосіб такий: поїхати автобусом до Варшави чи Бухаресту, а звідти відкрита вся Європа літаком. Це швидко, зручно та якщо подбати заздалегідь, то й дуже дешево. Тому способи можна знайти, варто лише захотіти. В інтернеті є вся інформація та безліч сайтів, де можна придбати квитки.

 

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити